Сьогодні
Середа
08.07.2020
10:43

Цей день в історії України:
1668Петра Дорошенка обрано гетьманом об`єднаної України.
1919Чортківська офензива Української Галицької Армії.
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 46
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Ідеологічний нарис

Ідеологічною концепцією Асоціації є Український консерватизм (УК). УК базується на п`ятьох світоглядних тезах:

1. Висока Моральність (ВМ);
2. Державний Патріотизм (ДП);
3. Традиціоналізм;
4. Сім`я;
5. Екологія.

Висока Моральність – особистість, сповнена високої моральності, що крокує з нею пліч-о-пліч крізь все життя, починаючи з самого дитинства. Змалку дитину виховують на засадах ВМ, а саме: у почутті пошани до батьків, рідних, дорослих; почутті братерства до друзів, товаришів по навчанню тощо; почутті відповідальності до сімейного, суспільного та державного обов`язку як позитивного життєвого шляху, сповненого ідеєю.

Державний Патріотизм
– почуття та розуміння відповідальності, обов`язку та любові до своєї Держави як до вищої форми сім`ї – Народу. Внутрішня політика ДП заснована на абсолютному україноцентризмі – вся енергія розвитку спрямована на самовдосконалення і повернення витрачених на це сил власному Народові як єдиному господарю Держави. Зовнішня політика ДП заснована на адекватних відносинах і плідній, дружній та рівноцінній співпраці з країнами-сусідами та іншими державами. Українська Держава не прагне до жодних військово-політичних блоків, окрім створених нею самою, в яких вона займає провідну позицію.

Сім`я – для УК це первинний культурно-соціальний атом суспільства та держави. Сім`я є відбитком державної політики у всіх напрямках. Сильна, розвинена і здорова Сім`я є запорукою майбутньої сили Русь-Українського Народу і Держави. Держава розуміє всю важливість сім`ї і крокує до побудування об`єднаного і патріотичного громадянського суспільства.

Екологія є важливим стовпом у ідеологічній концепції УК. Аналізуючи цивілізаційно-історичні процеси ХХІ століття, УК дійшов до висновку, що людство, а з ним і Русь-Український Народ, не може будувати своє життя без всеохоплюючого розуміння законів Природи. Природа може продовжувати своє існування без людської цивілізації, в свою черга людська цивілізація не може існувати без Природи. Тому Держава, озброївшись ідеологічною концепцією УК, прагне до поліпшення екологічної ситуації в країні та за її межами; всіляко намагається використовувати можливості переходу на екологічно чисті технології енергодобування; готує і реалізовує, використовуючи наукову міць, що всебічно підтримується державою, «Зелену» програму спасіння та гармонізації людської цивілізації та Природи.